Znáte poštomaty?

Poštomat InPost je výjimečný způsob dopravy a platby za přepravu. Při vytváření objednávky v kroku doprava a platba zvolte přepravu: "Poštomat InPost" a z mapy nebo ze seznamu si vyberte takový Poštomat (terminál), který Vám vyhovuje.

Jakmile bude baliček vložen do Poštomatu, obdržíte sms a email s heslem a QR kódem na základě kterého si můžete zásilku vyzvednout. Heslo nebo QR kód v kombinaci s Vaším mobilním číslem použijete při vyzvednutí jako identifikátor a schránka se otevře. U balíčku na dobírku budete před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou. Balíček je v Poštomatu uložen po dobu 3 dnů mimo víkendů a svátků. Před ukončením úložní lhůty budete na ní upozorněn sms a emailem. Pokud vyzvednutí promeškáte, máte ještě 4 pracovní dny možnost si zásilku vyzvednout na nejbližším depu In Time.

Každý pohyb svého balíku můžete sledovat i on-line ZDE.

Co oceníte při výběru doručení do Poštomatu ?

FLEXIBILITU - Otevřeno 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

ČASOVOU ÚSPORU - Vyzvednutí balíčku trvá pár sekund a je bez front a čekání

DISKRÉTNOST - Ne vždy je někdo z rodiny nebo kolegů někým, kdo by měl znát obsah Vašeho balíčku

BEZPEČNOST - Balíček hlídají 3 bezpečností kamery

PLATBU KARTOU - Není potřeba mít u sebe hotovost a navíc se obávat, že vám nerozmění.

Prodejce si vyhrazuje právo dle svého uvážení na změnu typu dopravy z Poštomatu InPost na kurýra IN TIME v případě, že by se jednalo o rozměrnější zásilku. Přepravu zásilky zajišťuje kurýrní služba IN TIME.Seakayak

Seakayaking na Vltavě.

Fotogalerie zdeFerrata Bechyně

Otevřeli jsme via ferratu v Bechyni.

Fotogalerie zdeKrippenstein s Martou

Z Krippensteinu k jižní stěně Dachsteinu a freeridem zpět.Festival Harrachovka

V sobotu 7. května jsme uspořádali tradiční lezení pro veřejnost.

Informace z předchozích akcí zdeBechyne 2016

Otevřeli jsme další lezeckou blast u Bechyně

Článek a průvodce zdeTestování CT

Testovali jsme na Slovensku vybavení Climbing Technology, které nově nabízíme.

Odkaz na stránky výrobce zde


IN TIME

FOTOGALERIE Z AKCÍ 321OUTDOOR » Skialp Dachstein 2012
Skialp Dachstein 2012

V půlce března 2012 jsme vyrazili na skialpovou tůru do Alp. V pátek večer jsme přijeli na parkoviště pod Krippenstein a přespali. Ráno jsme třetí kabinkou vyjeli na horní stanici a po cestě sjeli k nástupu skialpových tůr směrem k Hoher Dachstein. Došli jsme nad jižní stěnu a dál pod nástup na vrcholový výšvih. Zmatkovalo tam tolik lidí, že jsme vršek vzdali, v klidu si uvařili a pak sjeli k sedlu Steinscharte. Po farratě, která byla většinou pod sněhem, jsem došli na ledovcové plató a po něm sjeli k Adamekhutte. Přespali jsme ve winterraumu a ráno vyrazili zpět. Prošli jsme opět Steinscharte, za odměnu se sklouzli po svážku na opačné straně a sjeli k chatě Simonyhutte. Posilněni výtečnou polévkou jsme dobruslili těžknoucím sněhem až ke sjezdovce pod Krippenstein a po ní zpět k parkovišti.

Účastníci: Jiří Rybák, Lukáš Kovanda

Fotografie: Jiří Rybák, Lukáš Kovanda


Skialp Dachstein - Horní stanice lanovky chrlí další a další nadšence Skialp Dachstein - Vyrážíme za nádherného počasí. Skialp Dachstein - Bez pásů sjíždíme s Krippensteinu po upravené cestě Skialp Dachstein - A už stoupáme.. Skialp Dachstein - Začíná být vedro Skialp Dachstein - Masivní převěj v jižní stěně Dachsteinu Skialp Dachstein - Vyhlídka nad jižní stěnou, v pozadí ferrata Skywalk Skialp Dachstein - Mravenci na výstupo-sestupovce na Hoher Dachstein Skialp Dachstein - Sedláme si sněhový hřebínek pod nástupem Skialp Dachstein - Traverzujeme do sedla Steinscharte Skialp Dachstein - Jdeme dobře.. Skialp Dachstein - Odlesky odpoledního sluníčka Skialp Dachstein - V závěru ferratky, za chvíli se zase svezeme Skialp Dachstein - Naše sedlo Skialp Dachstein - Ledovcové plató nad chatou Adamekhuette Skialp Dachstein - Obloučkujeme k chatě Skialp Dachstein - Tady přespíme ve vymrzlém winterraumu Skialp Dachstein - Kuki a kamarádi z Čech na terásce Skialp Dachstein - Bez komentáře.. Skialp Dachstein - Země Mordor za Bischofsmuetze Skialp Dachstein - Adamekhutte v ranním slunci Skialp Dachstein - Stoupáme v mírném ranním vánku po plató Skialp Dachstein - A zase nikde nikdo.. Skialp Dachstein - Pyšně míjíme naše včerejší oblouky Skialp Dachstein - Je nádherný den Skialp Dachstein - Blížíme s k nástupu do Steinscharte Skialp Dachstein - Dnes půjdeme z cvičných důvodů navázaní Skialp Dachstein - Smotat lano a už jdeme na to.. Skialp Dachstein - Lukáš nad hranou Skialp Dachstein - A už je tam Skialp Dachstein -  Luky v oblouku Skialp Dachstein - Havo(c)ky se už taky nemůžou dočkat Skialp Dachstein - Náš svážek - už nám to nikdo nevezme Skialp Dachstein - Krajina pod Simonyhuette v Julbo filtru, na obzoru Dachstein Skialp Dachstein - Bruslíme po dálnici zpátky ke sjezdovkám Skialp Dachstein - Do údolí a domů..

 

YzkxYT